Biuro rachunkowe

Dla Ciebie i Twojej Firmy

4Firms: Biuro Rachunkowe Łódź - Usługi księgowe

Stacks Image 167


Zapewniamy Państwu pełną obsługę w zakresie księgowości i podatków. Poniżej przestawiamy katalog dodatkowych usług księgowych, które nie wchodzą w zakres opłaty za usługę KH i KPiR. Każdy nasz klient, korzystający z usługi rozliczeń „VAT” otrzymuje, wybrane usługi dodatkowe z 50% rabatem.Każdy klient korzystający z usług dodatkowych otrzymuje od nas :

Stacks Image 172

*Maksymalny łączny rabat na usługi biurowe to 50%. Rabaty w ramach tej samej usługi nie łączą się.Poniżej znajdą Państwo cennik naszych usług dodatkowych. Przedstawiony katalog usług jest katalogiem otwartym, oprócz wymienionych w cenniku, świadczymy także inne usługi wg indywidualnych potrzeb klientów.

Stacks Image 180


* Opłata podstawowa to równowartość średniej opłaty miesięcznej z roku podatkowego, którego dotyczy sprawozdanie finansowe.

Stacks Image 184
Stacks Image 186
Stacks Image 188Stacks Image 68Oferujemy dodatkowo bieżące prowadzenie rozrachunków z kontrahentami, raporty tygodniowe, dwutygodniowe, miesięczne lub inne, według potrzeb klienta. Elastyczna stawka opłat za tę usługę, ustalana jest indywidualnie.

W ramach tej usługi dla naszych klientów BEZPŁATNIE generujemy wezwania do zapłaty, upomnienia, potwierdzenia sald, noty odsetkowe.Stacks Image 194


Stacks Image 196


Na życzenie klientów sporządzamy dodatkowe raporty i zestawienia, według indywidualnych potrzeb. Ceny usług dodatkowych ustalane są indywidualnie.


Stacks Image 192Przedstawiony powyżej cennik nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Służy on jedynie do oszacowania współpracy z naszym biurem rachunkowym 4 Firms Sp. z o. o.
Wszystkie ceny podane na naszej stronie są cenami netto i nie zawierają podatku VAT.
Pozostałe czynności, nieuwzględnione w cennikach na naszej stronie, podlegają indywidualnej wycenie.

Stacks Image 165