Biuro rachunkowe

Dla Ciebie i Twojej Firmy

4Firms: Biuro Rachunkowe Łódź - VAT

Stacks Image 197

Zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę w zakresie prowadzenia rejestrów VAT, sporządzania i wysyłania deklaracji VAT oraz sporządzania i wysyłania plików JPK.
Ze względu na złożoność zagadnień w podatku VAT, wydzieliliśmy tę usługę z naszej oferty KH i KPiR. Dzięki temu mogą być Państwo pewni, że płacą tylko za te czynności, które zostały faktycznie wykonane. Dla naszych klientów, korzystających z umowy o prowadzenie KH lub KPiR, usługa „VAT” objęta jest 50% rabatem (szczegóły w cenniku).



Korzystając z usługi „VAT” otrzymujecie Państwo pakiet korzyści dodatkowych:

Stacks Image 207
Stacks Image 205

*Maksymalny łączny rabat na usługi biurowe to 50%, na wybrane dodatkowe usługi księgowe to 50% - usługi podlegające rabatowi oznaczone są w cenniku w zakładce pozostałe usługi księgowe. Rabaty w ramach tej samej usługi nie łączą się.


Dla Państwa wygody opracowaliśmy optymalną formę opłaty za usługę „VAT”, składającą się z części ryczałtowej oraz opłaty za każdą pozycję rejestru, zróżnicowaną w zależności od stopnia skomplikowania rozliczeń.

Stacks Image 209

Przedstawiony powyżej cennik nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Służy on jedynie do oszacowania współpracy z naszym biurem rachunkowym 4 Firms Sp. z o. o.
Wszystkie ceny podane na naszej stronie są cenami netto i nie zawierają podatku VAT.
Pozostałe czynności, nieuwzględnione w cennikach na naszej stronie, podlegają indywidualnej wycenie.

Stacks Image 165